CRAZIEST. COMEBACK. EVER. PATS = CHAMPS!!
W tych krótkich lapidarnych słowach Snapchat poinformował, że zwycięzcą  Finału SUPERBOWL 2017 i jednocześnie Mistrzem Ligi NFL została drużyna New England Patriots, która pokonała dziś w nocy drużynę Atlanta Falcons. MVP meczu finałowego, po raz kolejny w karierze został Tom Brady,  który tuż po meczu cieszył się z sukcesu razem ze swoją żoną Gisele Bündchen i córką
Był to naprawdę wyjątkowy mecz finałowy. Pierwsza kwarta 0:0. Druga kwarta 3:28 dla Atlanta Falcons. Czwarta kwarta zakończyła się remisem 28:28, do którego Patrioci doprowadzili 56 sekund przed końcem. Pierwsza w historii dogrywka w meczu finałowym i przyłożenie Pats'ów. American Dream, od Zera do Bohatera. Jeszcze nikt nigdy przegrywając w finale 0:21 nie wygrał. Ale też już nie raz udowadniano, że NADZIEJA UMIERA OSTATNIA. Zobaczcie sami FINAŁ SUPER BOWL 2017